Menu Close

Чого лякає гель-лак на нігтях: причини і способи уникнення проблем

Чого боїться гель лак на нігтях?

Чого боїться гель лак на нігтях?

Гель-лак – це один з найпопулярніших матеріалів для нігтів, який за останні кілька років став справжнім хітом в світі манікюру. З його допомогою можна створити неперевершений дизайн, а також зберегти його на нігтях протягом тривалого часу. Але, на жаль, використання гель-лаку на нігтях може призвести до різних проблем і пошкоджень, які не тільки зіпсують зовнішній вигляд, але і можуть стати причиною хвороб та алергічних реакцій.

У цій статті ми поговоримо про те, на що потрібно звернути увагу при виборі гель-лаку, які існують проблеми при його нанесенні та знятті, які наслідки можуть виникнути внаслідок неправильного використання, а також про те, як правильно доглядати за нігтями, щоб уникнути негативних наслідків.

Отже, які ж аспекти щодо гель-лаку потрібно враховувати для того, щоб він не тільки душею радував, а й не шкодив вашій красі і здоров’ю? Розглянемо докладніше.

Почервоніння шкіри довкола нігтьового ложа

Почервоніння шкіри довкола нігтьового ложа

Почервоніння шкіри довкола нігтьового ложа може бути однією з неприємних проблем, які виникають після нанесення гель-лаку на нігті. Це може бути звичайною реакцією шкіри на хімічні речовини, які містяться в складі гель-лаку. Іншою причиною може бути неналежне виконання процедури нанесення гель-лаку на нігті. Оскільки процедура ця досить складна, неправильно виконаний манікюр може спричинити почервоніння шкіри довкола нігтьового ложа.

Існують деякі способи, які допоможуть уникнути почервоніння шкіри довкола нігтьового ложа. Перш за все, варто звернути увагу на якість гель-лаку та інших засобів для манікюру. Обирайте тільки якісні матеріали та переконайтеся, що немає шкідливих речовин у складі. Також, не забувайте про правильну гігієну: перед процедурою нанесення гель-лаку мити руки з милом та водою, а після – обов’язково використовувати засоби для відновлення шкіри довкола нігтьового ложа.

Звичайно, якщо після нанесення гель-лаку на нігті у вас з’явилося почервоніння шкіри довкола нігтьового ложа, не обійдеться без додаткової допомоги. Тут складніше дати загальні поради, оскільки кожен випадок є індивідуальним, тому якщо почервоніння шкіри не зникає довгий час, варто звернутися до дерматолога. Фахівець зможе підібрати індивідуальні ліки та препарати та дати рекомендації щодо уникаєння подібних проблем у майбутньому.

Розслаивання нігтів та лущення гель-лаку

Розслаивання нігтів та лущення гель-лаку

Розслаивання нігтів – поширена проблема, яка може виникнути при використанні гель-лаку на нігтях. Ця проблема виникає зазвичай через неякісну основу під гель-лак окремих виробників. Як наслідок, гель-лак починає слабко триматись на цілому нігті і розслабляється. Для уникнення цієї проблеми важливо звернути особливу увагу на вибір основи під гель-лак і обрати відомих виробників.

Лущення гель-лаку також є наболіливою проблемою. Це може статись, коли гель-лак наноситься на попередньо необроблений нігтьову пластину, яка містить забруднення. Також погане лущення може бути наслідком низької якості гель-лаку або неправильно підібраного засобу зняття покриття. Рекомендується перед використанням гель-лаку обов’язково підготувати нігті: видалити залишки старого лаку, надати форму і пом’якшити кути нігтя, а також провести дезінфекцію і обпалювання. Не годуйте ногти поживним кремом чи маслом перед застосуванням гель-лаку. Краще зробити це за кілька днів – це підвищить міцність вашого покриття.

  • Оберіть професійних майстрів, які виконують ці процедури.
  • Перед використанням гель-лаку переконайтеся у якості продукту та сертифікації його виробника.
  • Під час зняття гель-лаку застосовуйте лише засоби відомих брендів, щоб уникнути негативних наслідків для вашого здоров’я та краси

Алергічна реакція на складові гель-лаку

Алергічна реакція на складові гель-лаку

Гель-лак сьогодні використовують майже всі майстрині манікюру. Але не всі знають, що він може викликати алергічну реакцію. Це може статися через окремі компоненти, які входять до складу гель-лаку. Наприклад, алергію може викликати метіл метакрилат, який найчастіше входить до складу гель-лаку, або різні кольорові пігменти, з якими також може бути проблема.

Симптоми алергічної реакції можуть бути різними: починаючи від звичайних свербіжів і підвищенням чутливості до болючих висипань і набряків. Найчастіше симптоми з’являються на шкірі пальців і зап’ястях.

Якщо виявлено ознаки алергічної реакції на гель-лак, потрібно негайно звернутися до лікаря і перестати використовувати цей продукт. Для запобігання алергії можна краще відмовитися від застосування гель-лаку і замінити його на звичайний лак або вироби з щільною фарбою.

  • При сильному свербіжі і подразненні варто використовувати креми з антибактеріальними елементами;
  • Для живлення та зволоження шкіри рук можна застосовувати масла або креми з екстрактами рослин, наприклад масло ши або авокадо, які відмінно зволожують шкіру і роблять нігті міцними та здоровими.

Як уникнути проблем з гель-лаком на нігтях

Як уникнути проблем з гель-лаком на нігтях

1. Оберіть якісний гель-лак та прозорий базовий лак для його застосування. Якщо ви користуєтесь дешевими лаками поганої якості, то нігті можуть пошкодитися, змінити колір та втратити привабливість.

2. Перед застосуванням гель-лаку обов’язково підготуйте нігті. Зніміть старий лак, надайте форму і обрізайте нігті. Уникайте контакту зі шкірою, оскільки це може призвести до виникнення засторожуваних пухирів та інших проблем.

3. Правильно наносіть гель-лак на нігті. Не наносіть занадто товстий шар, адже це може викликати тріщини та плачі. Наносьте гель-лак тонкими шарами, добре промальовуючи його на пластині нігтя з обох сторін.

4. Сушіть гель-лак відповідним чином. Використовуйте лампу, яка підходить для певного типу гель-лаку. Сушіння повинно здійснюватися ретельно та повільно для забезпечення найкращого результату.

5. Дбайте про свої руки та нігті після нанесення гель-лаку. Їжте здорову їжу та вживайте вітаміни для зміцнення нігтьової пластики. Додатково доглядайте за нігтями, використовуючи спеціальні засоби та натуральні масла.

6. Якщо щось пішло не так, то не зволікайте з виправленням помилки. Замість цього швидко виправте проблему. Якщо виникнуть зміни на нігтях, тоді ретельно їх вивчіть та зверніться до косметолога за порадою.

Завдяки правильному підходу до нанесення та догляду, гель-лак на нігтях стане зручним, ефективним та привабливим засобом для створення ідеального манікюру.

Питання та відповіді

Чому гель-лак відколюється від нігтів?

Причина відколювання може бути різною: неправильне підготування поверхні нігтя, недостатня кількість шарів лаку, недостатнє висихання. Щоб уникнути проблеми, необхідно ретельно відмити руки перед покриттям, поверхню нігтів обробити із застосуванням неагресивних засобів, нанести не менше двох шарів гель-лаку та дозволити їм повністю висохнути.

Як видалити гель-лак з нігтів без шкоди для них?

Найбільш безпечним і ефективним способом видалити гель-лак є використання ремувера. Потрібно на ватний диск або губку нанести ремувер та прикласти до нігтів на 10-15 хвилин. Останки гель-лаку потрібно знімати з нігтів за допомогою спеціального інструмента, не просто зникаючи їх нігтями чи попереччю. Після видалення гель-лаку потрібно зробити паузу між наступним покриттям.

Чому гель-лак починає крутитися на нігтях?

За час носіння гель-лак може зсунутися або витікти, що може бути пов’язано зі зменшенням шару гель-лаку, відмиванні під час миття рук та стиранні під час ковзання руки по опорі. Щоб уникнути цієї проблеми, необхідно регулярно змінювати покриття гель-лаком та робити паузи між ними. Також потрібно уникати надмірного притискування нігтів до будь-яких поверхонь типу столів, стільців та інші аналогічні опори.

Чи можна використовувати гель-лак на слабких і ламких нігтях?

Гель-лак можна використовувати на нігтях будь-якого типу, але ламкі та слабкі нігті можуть вимагати особливого уваги при виконанні процедури. Перед нанесенням гель-лаку нігті необхідно наситити корисними речовинами, такими як біотин та Д-пантенол, що допоможе зміцнити їх. Також не рекомендується носити гель-лак протягом тривалого часу без перерв, щоб дозволити нігтям відпочити та відновитися.